קייטרינג לאירועים קטנים – תפריט ייחודי לכל אירוע

האירועים הכי קטנים יכולים להרגיש גדולים מהחיים אם מוגש בהם קייטרינג משגע שמותאם באופן אישי לאופי ולסגנון של האירוע. קייטרינג לאירועים קטנים שמנצח עליהם שף מקצועי עם צוות עובדים מיומן הוא הסוד לאירוע השנה!

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

נניח שהחלטתם לארח 50 אנשים אצלכם בבית, קחו בחשבון שיש הבדל גדול בין הציוד שיש לכם בבית במטבח לבין הציוד המתבקש כדי לספק את הקייטרינג לאירוע. קייטרינג לאירועים קטנים ערוך בהרמה של מטבח קצה ובהגעה עם כל הציוד שצריך כדי שהאירוע ירגיש מושקע כך שכל אחד מן האורחים ירגיש שהוא מקבל את האוכל הטוב ביותר. לא פחות חשוב לבחור את התפריט ולהתאים אותו לסוג האורחים שיבואו לאירוע, אבל התפעול של האירוע כולו בזמן אמת הוא פרמטר חשוב לא פחות ודורש מצוות הקייטרינג יכולת מקצועית גבוהה וניסיון בהכנה ותפעול שרק הם יכולים להפיק חוויה מושלמת ומנצחת עבור האורחים. ארבע עונות מספקת לכם תפריט חלבי כשר וכן קייטרינג צמחוני או טבעוני.קייטרינג לאירועים קטנים בבית

קייטרינג לאירועים קטנים – הפרטים החשובים

כאשר עורכים אירוע קטן כל פרט מקבל יותר משקל ותשומת לב מצד האורחים. לכן נדרשת מהקייטרינג דיוק מושלם הן מבחינת החוויה הקולינרית והן מבחינת צורת הגשת האוכל, וכמובן מבחינת תודעת השירות. חשוב שהתפריט יהיה ייחודי לאירוע, יהיה אהוב על הסועדים, שכל מנה תהיה מעוצבת בצורה מיוחדת, שיהיה צבעוני, שיהיה ריחני, שתהיה חגיגה של טעמים. חוויה טובה מצד הקייטרינג תגרום לאירוע הכי קטן להרגיש הכי גדול. אפשר להגיש אוכל לשולחנות ואפשר ללכת על גישת הבופה ודוכני המזון שימוקמו במקומות שונים באירוע. הכול תלוי בסגנון האירוע ובתקציב שיש ברשותכם.

ייעוץ אישי לכל אורך הדרך

חשוב שחברת קייטרינג לאירועים קטנים תהיה קשובה לכם ולבקשות שלכם מהשלב הראשוני ביותר. חשוב שהם יבינו אם הקהל אוהב אוכל יותר מזרחי, או יותר אשכנזי, אם יש צורך במנות צמחוניות לטובת צמחונים או טבעוניות לטובת הטבעונים, מרכיב חשוב  באירוע צמחוני / חלבי הם סלטים לאירוח חלבי, אז תיידעו את הקייטרינג אם אתם רוצים הרבה סוגים של סלטים, או הרבה סוגי קישים ומנות נוספות. אם חשובה לכם הכשרות (לבקש מהם להציג תעודת כשרות), אם חשוב לכם שהסגנון של האירוע יהיה עממי או יוקרתי וכדומה.

 

Recent Posts
0
אנחנו כאן בשבילכם »

Start typing and press Enter to search