כל הסיבות לעשות חתונה בטבע

הטבע שלנו כה יפה והוא מקושט במאות צבעים יפים ומשתנים כך שהוא גורם לרבים מהזוגות שמתכננים חתונות לצאת מהקופסא ולהתחתן תחת כיפת השמיים ובין הירוק המרהיב, הפרחים העצים, לצד ציוצי הציפורים. אז מלבד המובן מאיליו, והוא הרצון לצאת מאולמי החתונות האפורים אל הטבע המחבק והיפה מהן שאר הסיבות לקיים חתונות בטבע? צוות האירועים וההפקות של ארבע עונות מסביר.

מקוריות – בימים של אולמי חתונות וגני אירועים משמימים אין כמו חתונה בטבע כדי להפגין מקוריות ויצירתיות. הטבע היפיפייה שחובק את האורחים שלכם ואתכם מכל עבר, הופך כל חתונה למקורית מעין כמוה. תארו לעצמכם חופת חברים צנועה וייחודית תחת ים כוכבים, כרי דשא רעננים עם שמיכות עליהם יושבים האורחים בנחת ואוכלים, או זרמים של נחלים שזורמים בשלווה אל חתונה רומנטית ונעימה. חתונה בטבע היא חתונה מקורית שאם מתכננים אותה נכון היא מופע מרהיב ומדהים.

טבעיות – אם אתם זוג שמחפש את האווירה הטבעית והלא מסחרית: חתונה בטבע היא התשובה עבורכם. חתונה מסוג זה יכולה להתקיים ביער, בכרם, ואפילו בחוף הים. חתונה בטבע חפה ממנת העוף המכובס או ממנת הסטייק המיובש. חתונה כזאת כולה עשויה בטוב טעם עם מנות גורמה שמוגשת לצד סלטים רעננים, והיא כולה טבעיות, קלילות וזרימה. חתונה בטבע חפה מגרוטסקיות ומניירות שנועד להפציץ בשואומנקר עיניים, והיא נועדה לכלה שהיא ילדת טבעולחתן יפה ורוחני. זאת מהותה של החתונה הטבעית.

להרחבה בנושאי קייטרינג שיתאימו לחתונה בטבע:

חתונה בקרבתם של האנשים הקרובים – מן הסתם חתונה בטבע מיועדת להיות חתונה אליה מוזמנים האנשים הקרובים ביותר לכם. חתונה מסוג זה היא חתונה אליה יגיעו האנשים שאתם הכי אוהבים, שעמם אתם רוצים לחגוג אתם היום החשוב בחייכם, ויותר מכל – שאתם מזהים ומכירים. לא עוד הדודה הרחוקה והמעיקה, או השכנה של ההורים מהקומה השנייה. חתונה בטבע היא חתונה שכולה קרבה ואהבה.

אנחנו קייטרינג 4 עונות נמצאים כאן כדי להפיק עבורכם את החתונה שתמיד רציתם, את החתונה שלכם, וזאת באמצעות צוות ההפקות המנוסה שלנו. אנו נארגן לכם חתונה טבעית, מקורית, חתונה נדירה, שכולה עם האנשים שאתם בוחרים ואוהבים.

Recent Posts
0
אנחנו כאן בשבילכם »

Start typing and press Enter to search